Restauracja

Wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Restauracja Okrąglak Residence Sosnowiec zorganizuje wesele o jakim marzy każda Młoda Para. Dysponujemy gotowymi zestawami menu. Na życzenie klientów realizujemy indywidualne propozycje. Parze Młodej w pakiecie oferujemy komfortowo wyposażony pokój małżeński. Dodatkowo oferujemy duże rabaty na ceny pokoi dla gości weselnych oraz inne atrakcje. Nasz kilkuletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę, wspaniałą zabawę oraz niezapomniane przeżycia. Gwarantujemy dobry kontakt, elastyczność poprzez dowolność aranżacji i ustawienia stołów. Nasz doświadczony personel służy radą oraz pomocą całościowej organizacji imprezy. 
Udane Małżeństwo zależy od dwóch rzeczy: ''Od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą." H. Jackson Brown. Przyjęcie weselne jest bez wątpienia niezapomnianym i jednym z najpiękniejszych dni w życiu, dlatego naszym celem jest abyście Państwo w tym dniu czuli się wyjątkowo. Zagwarantujemy perfekcyjną organizację wydarzenia dbając o wszystkie szczegóły. Dostosujemy się do Waszego stylu i osobowości, dbając o jej harmonię i detale. Jesteśmy dla Państwa. Nasze doświadczenie w przygotowaniu przyjęcia weselnego przekłada się na zadowolenie Gości. Staramy się żeby każde przyjęcie weselne było niezapomnianym dniem w życiu Młodej Pary jak i Gości weselnych.

 


Oferujemy również All inclusive (wszystko w cenie ) na wesela (przyjęcie jednodniowe) 240,00 zł/os, przyjęcie dwudniowe 360 zł/os.: fontanna czekoladowa, stół wiejski, pokrowce, napoje zimne oraz gorące, alkoholowe bez limitu (wódka, wino, piwo oraz szampan). Obsługa barmańska. Oferta obowiązuje tylko przy minimum 70 os.

Zapewniamy również profesjonalną obsługę komunii, chrzcin, urodzin, styp, jubileuszy, rocznic oraz innych.
photo
photo
photo
photo
photo
photo

SALA DOLNA PO KUCHENNYCH REWOLUCJACH